[ rejestracja ]
Nao Bash | Przeglądaj
  najnowsze   przeglądaj   najlepsze   statystyki   dodaj cytat
Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9następna
#1 + (punkty: 14)
[Szarak]
Wszyscy, którzy głosowali na Linkin Park są dzieciakami bez wyrobionego gustu muzycznego.
Wszyscy, którzy głosowali przeciwko Star Wars są profanami, których trzeba ignorować.
Wszelacy, którzy chcą głosować przeciwko "Die Hard" powinni być spaleni na stosie.
Wszelacy, którzy głosowali przeciwko prozie Sapkowskiego bądź Kinga są niegodni, by dalej brać udział w tych zabawach.
Wszyscy, którzy głosowali bądź chcieli głosować ujemnie na Led Zeppelin albo Guns'n'Roses są ludźmi, którzy nie mają ani krztynki słuchu.
[SM Gotenks] Szarak dobrze gada ;]
[franqey] Dokładnie.
[Filippo] chyba Dokładnie na odwrót
[franqey] dokładnie na odwrót masz poukładane półkule mózgowe
[SM Gotenks] To raczej do gory nogami ;p
[franqey] w każdym razie od dupy strony
09.05.2008, 21:17
#2 + (punkty: 17)
[Wazon] ciekawe czy da się tak racjonalnie wytworzyć energię KI u ludzi, gdyby naukowcy to wymyślli, wiele osób by na tym skorzystało.
[franqey] Ostatnio przez dupę wyzwoliłem energie kinetyczną schabowego, więc nauka jest na dobrej drodze.
10.05.2008, 0:13
#3 + (punkty: 10)
[Wazon] Wpadłem na pomysł, aby utworzyć RPG'A, którego wydarzenia, będą się toczyły w niedalekiej przyszłości coś koło roku 2020. Zawodnicy będą podzieleni na 2 drużyny po 4 osoby w każdej ( Kapitana wybieracie między sobą).
Bronie: - Bazooka - Granatniki - Karabiny - krótkie pistolety
Miejsca: - Gmah - Ambasada - Sejm
Planety: - Ziemia - Mars - Uran - Pluton
Rasy: - Ludzie - Wojownicy - Kosmici - Magowie
[franqey] A co mi tam , wchodzę w to. Może być naprawdę zabawnie. Moja postać to:
Konsul z uranosa rasy kosmita. Dla znajomych ufolud. Posługuje się grantanikiem , który trzyma w szufladce w biórku w swoim gabinecie. Jest zielony , i wygląda jak E.T. na sterydach. Jest bardzo młody - ma 157 lat. Gdy był starszy ( ciekawostka - przedstawicielom mojej rasy wiek mierzy się tyłem do przodu. Znaczy się na głowie.) dużo podrużował. Walczył z innymi dyplomatami na bazooki , i zawsze wygrywał. Zszedł nawet z 50 poziomu doświadczenia. Obecnie jest na 2 , i wciąż spada. Ostatnio zauwarzył że zanikają mu też włost na jajach , któte to moja rasa posiada 4. Jest co charakterystyczne kobietą. Na imię ma Zanzajajorugowiec a na nazwisko Be.
10.05.2008, 1:21
#4 + (punkty: 12)
[Madziuu$] zdecydowanie książka . film nigdy nie będzie tym co książka .
[Szarak] No nie da się ukryć. Cóż za zdolność dedukcji!
[Dai Kaiosama] Szaraczku... Myślę, że nie doceniłeś swojej poprzednczki. Pozwolę sobie nieco uzupełnic twoją wypowiedź. Jest to szalenie trafna diagnoza. Pełna wewnętrznego piekna a jadnocześnie w 100 % prawdziwa. Jestem wręcz oczarowany jej drobiazgowoscią i pełnią ukrywtej w niej tresci. Treści, która prowokuje czytającego do wgłębiania czy wręcz zanurzania się w niej i czerpania intelektualnej satysfakcji. Mogę prosić o autograf?
10.05.2008, 9:32
#5 + (punkty: 13)
[Paulina94] Mój nick powstał po połączeniu imienia z moim rocznikiem
[Dai Kaiosama] W życiu bym na to nie wpadł...
10.05.2008, 9:37
#6 + (punkty: 14)
[Wazon] Raz moja kotka urodziła takiego kota co cały czas robił kupy, ale z nim było śmiechu ;]. Naszczęście przestał i sie chowa dalej.
[franqey] Skoro się takiego gówna nawdychałeś, to się nie dziw że potem masz problemy z myśleniem. Swoją drogą ciekawe co takiego śmiesznego w srającym kocie widziałeś. Moment pokazania się stolca, środek srania, gładkie wyjście z dupy kota czy kupa sama w sobie? Tak sobie siedziałeś przed tym srającym kotem i zalewałeś się salwami śmiechu zamiast go wypieprzyć przez okno albo chociaż pójść wysrać? Ciekawe podejście, nie ma co.
10.05.2008, 11:56
#8 + (punkty: 14)
[GoKeTeNkS] Przykro mi Dai Kaiosama ale ja jestem na forum,aby korzystać,piszę tylko w tematach które mnie interesują,ponieważ to uważam za słuszne. W sumie masz racje,jest dużo takich nowych co nic nie piszą tylko właśnie-skojarzenia,czego słuchasz.To jest raczej nie właściwe. A więc przyłączę się do Dai Kaiosamy(Proszę o pisanie w bardziej poważnych tematach niż skojarzenia(oczywiście nie mówi że w skojarzeniach macie nie pisać xD) i czego słuchasz.Mam nadzieje że dzięki apelacji mojej i Dai Kaiosamy ktoś z tego skorzysta.Chociaż już nie raz widziałem na tym forum że ktoś apeluje w takiej sprawie jak ja i Dai Kaiosama to ja piszę kolejny raz! Ponieważ prawie nikt z nowych się do tego nie stosuje(są też tacy co są po 100 dnia piszą w tematach zabawnych) Dlatego tacy jak ja i Dai Kaiosama apelujemy!Pisać bardziej w tematach poważnych niż w zabawnych! Beż wykluczania pisania w zabawnych. Ale sie rozpisałem xD mój najdłuższy post
[Got Naoista] lol... a czy Ty piszesz w tematach "powaznych"? Jakos nie bardzo, wiec zamiast apelowac o to, sam to rob... poza tym ten post to offtop.
[Dai Kaiosama] "tacy jak ja i Dai Kaiosama"...? Coś Ci się chyba popieprzyło... Szczyt hipokryzji.
[Szarak] do autora postu: idź się powieś. Na pasku zadań. Za wysoko mierzysz, ćućmoku.
[Shiro] Ej ja też chcę byście pisali w moim poście :< Swoją drogą to GoKeTeNkS zastanów się czasami co piszesz. Bo to co w tym momencie zaprezentowałeś było żenujące...
[Szarak] Shiro, zawsze do usług
[Avensus] Też chciałem sobie zedytować tego posta :<
10.05.2008, 12:10
#10 + (punkty: 15)
[Daichi] Zagrałbym dziś z wami, ale * [ nie przeklinaj! ] się :D Idę się wykąpać.
[theEND] Jeśli tu było to słowo, o którym myślę, to to jest post miesiąca xDD
10.05.2008, 14:13
#11 + (punkty: 12)
[Filippo] Coraz rzadziej was odwiedzam bo mam pełno roboty.
[Gotenks] A co dwunastolatek może mieć do roboty?
[Drakan] Pić, palić, ćpać, puszczać się na lewo i prawo, nie to co my.
11.05.2008, 10:38
#12 + (punkty: 0)
[Ishido] Dobra, cos zboczonego ( .. ) Duże piersi, czy małe piersi?
[Szarak] Od kiedy piersi są zboczone?!
[Filippo] małe piersi - bo duże mnie jakoś nie kręcą
[Ishido] Ja mam małe piersi, może takie Cie kręcą, Filippo
[Filippo] Niee... znaczy się: ty mnie nie kręcisz
11.05.2008, 14:48
#13 + (punkty: 6)
[Megane] Jakie jest wasze podejscie do tego tematu, tabu, albo moze wrecz odwrotnie? Uwazacie to za zwykla zachcianke emocjonalna a moze uwieczenie uczucia? Jestescie juz po inicjacji?
[Madziuu$] sex tak aaaaarrrrggchhh sex mmmmm KOOOOOOOOOOCHAM !!!AAAAA!!!!!
[Drakan] Proponuję, ażebyś podjęła pracę w agencji towarzyskiej. Będziesz miała do woli i kasy i klientów, na leżąco, na stojąco, na wisząco, z przodu, z tyłu, z jednym, z wieloma, z kobietami... Co kto woli.
[Madziuu$] boże .. czepiacie sie nawet mojego zdania -.-' ? mam takie a nie inne i tyle. -.-'
[Amidala] właśnie czepiacie się niewyżytej seksualnie nastolatki :D
11.05.2008, 16:51
#15 + (punkty: 9)
[Drakan] Nie wymieniaj imienia wafla swego nadaremno, co? xDD
[Focus] On nawet waflem być nie potrafi ... z niego to bardziej rurka z kremem :P
[Old Shatterhand] Krem symbolizuje mózg, więc raczej bez kremu ;p
[Drakan] A ta rurka to też zawiera sens ukryty xDD
[Old Shatterhand] To on nawet nie byłby rurką ;p
11.05.2008, 21:21
#16 + (punkty: 12)
[Songoku145] Jak myślicie kto miałby większe szansę na zwycięstwo drużyna Saiyan czy wszystkich złych charakterów?
[Dai Kaiosama] Hmmm... Niezwykły temat. Ale kto nie ryzykuje... Zatem do dzieła. Po pierwsze należy ustalić dziedzinę, w której obie drużyny będą konkurować. Proponuję chińczyka, albo bierki. Ostatecznie mogłyby być to szachy, ale dajmy szansę naszym chłopcom...
OK. Załóżmy, że będzie to chińczyk. Może Japończycy się nie obrażą...? Teraz ustalmy skład drużyny. Jako że chińczyk, jak każda pseudologiczna gra planszowa wymaga inteligencji i umiejętnego stosowania taktyki, to należy dobrze się zastanowić nad selekcją zawodników. Goku odpada. Podobnie Vegeta, bo jest zbyt... ekhm... nie ważne:P Do drużyny dobrych wybieram zatem Gohana.
Przemyślmy teraz kwestię składu Bad Team. Jako że źli z zasady nie respektują zasad, będą walczyć wszyscy. Bez wyjątku. A na ich czele stanie Pilaf. A na dodatek będą oszukiwać przy rzucaniu kostką do gry i w czasie ruchów pionkami.
Zatem Gohan praktycznie nie ma szans. Jednak w związku z tym, że dobro musi zwyciężyć, możemy użyć Smoczych Kul i mamy zwycięstwo w kieszeni. Albo wezwać na pomoc Mister Satana i wyjdzie na to samo. Zatem stawiam na naszych chłopców.
12.05.2008, 17:28
#17 + (punkty: 14)
[Drakan] dragon bul w ogóle [ ort! ] jest głupi ten kto lubi takom bajke tez jest glupi i nie pisac mi ze nie jest bo to sami idioci ogladajom bajki są dla dzieci a oni duZy jest i tez dzieci nie no zal. pl i zwała co za debile
[Dai Kaiosama] Doprawdy, nie sposób nie ustosunkować się do cytowanej wypowiedzi.
Konstruowanie tak daleko idących wniosków, które, co dla tej sprawy jest kwestią fundamentalną, nie mają realnego odbicia w rzeczywistości, musi spotkać się ze zdecydowaną odpowiedzią, której tu właśnie pragnę udzielić.
Odpowiedź ta winna być kwintesencją inteligencji, formy, stylu i tyle trafnej, co zdecydowanej i równie konstruktywnej krytyki tego typu wypowiedzi.
Te cechy, jak również inne, o których jeszcze nie wspomniałem, a którymi winny być lakoniczność i wysoka kultura, uczynią moją odpowiedź ripostą w najlepszym z możliwych stylów. Ripostą, którą śmiało sam Homer mógłby włożyć w usta swoich epickich herosów. Ripostą, której nie wstydziliby się wielcy twórcy literatury i poezji zarówno naszej, polskiej jak i międzynarodowej. Taką właśnie odpowiedź pragnę dać autorowi cytowanej wypowiedzi, choć zdaję sobie sprawę z tego, że słowo wypowiedź jest tu nader pochlebnym stwierdzeniem.
Nie chciałbym zagłębiać się w tajniki formy wypowiedzi, które pragnę umieścić w szykowanej ripoście, gdyż rozumiem, że mogą one niepotrzebnie odwrócić uwage czytelnika od jej meritum, a przy okazji mogłby zostać źle zinterpretowane, lub co gorsza, niezrozumiane. Dlatego pozwolę sobie ominąć część teoretyczną i aby już sztucznie nie przedłużać tego krótkiego wstępu, pragnę przejść do istoty sprawy. Zanim jednak to uczynię chciałbym podziękować. Zatem dziękuję.
Cóż... najwyższy już chyba czas na ripostę, która w sposób nie pozostawiający najmniejszych złudzeń, ponad wszelką logiczną wątpliwość obali, a wręcz zrówna z ziemią te, tak tak, nie bójmy się mocnych słów, brednie.
Zatem... Gówno prawda. Raz jeszcze dziękuję. pozdrawiam
12.05.2008, 18:07
#18 + (punkty: 10)
[Wazon] A ja zastanawiam się, czy ten koleś na avku to Ty?
[Dai Kaiosama] A ja się zastanawiam, czy Ty czasem myślisz...
12.05.2008, 19:55
#19 + (punkty: 17)
[franqey] Powiem szczerze że kocham wazona. Jest na prawdę tak niemożebnym łosiem , że nawet jakbym chciał inaczej , to i tak nie potrafię. Począwszy od doboru ksywek ( Voldzo mnie *, a wazon powinien się znaleść wręcz na tym * [ nie przeklinaj! ] nad forum jako maskotka) , a skończywszy na postach Frezz jest nie do wygięcia. Naprawdę pocieszajęce jest że na setki tysięcy plemników jego starego to ten z pogiętą witką wygrał wyścig o istnienie. Jego postać jest rodem z filmów Alfreda Hiczkoka - zaczęło się od pierdnięcia , a potem zagęszczenie w atmosferze tylko rośnie. Koleś jest spełnieniem marzeń Gombrowicza o czystej formie.
12.05.2008, 22:47
#20 + (punkty: 12)
[Hidden Lord] Zero znajomości zasad ortografii, interpunkcji, stylistyki, budowania poprawnych zdań, brak umiejętności pisarskich, tworzenia dobrej fabuły, opisywania. Nie umiesz pisać.
[Dai Kaiosama] Rzec można, że Ukryty Lord ukazał wszystko, co należało ukazać w celu udowodnienia niezaprzeczalnej wyjątkowości tego dzieła. Myślę jednak, z owa ocena wypadła nazbyt surowo. Wszak na każde dzieło literackie, a tym bez wątpienia jest owy wstęp do wielkiej epopei, należy rozpatrywać obiektywnie i biorąc pod uwagę tak punkt widzenia i poglądy na tematy literackie jego autora, jak również jego szerokie horyzonty myślowe.
Po dogłębnym przeanalizowaniu treści tego dzieła doszedłem do kilku zaskakujących wniosków. Pierwszy jest taki, że autor doskonale oddaje przebieg akcji a przy tym w sposób wręcz wybitny buduje nastrój opowieści.
Wszystko zaczyna się już od tytułu- co zasniezalo i zasnieza. To objaw geniuszu! Już bowiem sam tytuł nie dość, że sugeruje treść dzieła, to jeszcze w sposób genialny w swojej prostocie, zamyka dwie rzeczywistości czasowe, które być może zostaną ukazane w dalszej części opowieści. Czyż to nie wspaniałe? Dwa proste słowa, a dają tyle powodów do radosnej interpretacji i, niewątpliwie, pobudzają wyobraźnię! Wracając jednak do sedna pierwszego wniosku, przytoczę cytat, który otwiera zimowa epopeję:

cytat: "son-goku wstal.byl w obozie w gorach.natychmiast wstal i wyszedl z namiotu.gdy wyszedl zdumial sie.wszyscy byli lodowymi figurami.natychmiast ich odmrozil i zapytal-kto was tak uzadzil?.-nie wiem!-krzykneli wszyscy a ze bali sie tego stwora spakowali bagaze i ruszyli w droge"

Czy da się lepiej zarysować akcję wywołując jednocześnie stan wzmożonej aktywności czytelnika? Nie wiem.. Ale wydaje mi się, że tego początku nie powstydziłby sie sam Homer- o ile w ogóle istniał.
Kolejny wniosek, to niezwykłe bogactwo słownictwa i zasobność autora w środki artystycznego wyrazu, które tak pięknie oddają ekspresję tego dzieła. Pozwolę sobie przytoczyć kilka przykładów:

cytat: "nagle uszlyszeli cos podobnego do ryku"
cytat: "son-goku rzucil sie na niego lecz ten zepchnal go na lodawy most"
cytat: "sztrzelil ogonem jak z bicza prosto w son-goku.-aaa!-krzyknal son-goku i spadl"

Przyznajcie sami, czyż tym słowom da sie odmówić tytułu wybitnych, genialnych?
A jeśli do tego wszystkiego dodamy żywiołowość toczącej sie akcji, niespodziewane zwroty i niespodzianki godne kunsztu Agaty Christie, wyjdzie na obraz dzieła wielkiego. doprawdy wybitnego.
Jestem przekonany o tym, że "co zasniezalo i zasnieza" ma szansę stać się prawdziwym hitem naszego Forum, czego szczerze mu życzę. A autorowi już teraz, mam nadzieję jako pierwszy, gratuluję. I proszę, nie przejmuj się opiniami krytycznymi. Oni się nie znają.
13.05.2008, 1:53
#21 + (punkty: 5)
[Scyller] 2 osoby chcialyby sie nazywac Alucard? Bardzo dziwne, ludzie czytajcie swoje posty nawzajem. No i 2 ludzi nazywaloby sie Alucard w swiecie DB. Spotkaliby sie no i:
- czesc
- czesc
- jak masz na imie?
- Alucard
- aha
- a ty?
- Alucard
- aha, no to fajnie
13.05.2008, 15:59
#22 + (punkty: 21)
[Wazon] pogrużki
[Thought] Wybacz, ale pogrużki, to morzna iść do sópermarketu.
13.05.2008, 17:49
#23 + (punkty: 12)
[Szarak] Generalnie ja też się kiedyś na Wazonie wyżyłem, i, jak mówi moja kuzynka, chus, przepraszam.
[franqey] Ta. W sumie podpisuje się pod kuzynką Szarego, i też przepraszam.
[Wazon] Okazaliście prawdziwą skruchę, więc wybaczam z uwagi na to, że mam dobroduszne serce :)
13.05.2008, 19:02
#24 + (punkty: 9)
[Daichi] Ale wy choży jesteście xDD Rzal mi was/
[Filippo] mi ciebiez terz
[Joe Weider] mi też Cię rzal, a nawet rzal.pl xDD
[Daichi] a mi ciebei rzal.net, rzal.com i rzal.eu a nawet rzal.gov xDD
[Daichi] a ty ficipko jestes rzal.ru i rzal do włosow!
[Daichi] rzal.net547
[Got Naoista] A kto jest rzal.old?
[Focus] nie wiem, ale każdemu Olda żal :(
13.05.2008, 20:08
#25 + (punkty: 15)
[Focus] A Old ponoc lubi baton Assman
[Old Shatterhand] A Ty ponoć myślisz
[Focus] W Twoim przypadku nie robią sobie aż tak ryzykownych wniosków
[Old Shatterhand] Tobie musieli, bo należało wiedzieć w jakim stopniu pochodzisz od człowieka a w jakim od małpy.
[Old Shatterhand] W każdym razie, odkryli dlaczego robisz z siebie pawiana.
[Focus] No patrz u Ciebie wystarczyło spojrzeć.Oczywiście to, ze wyjadałeś robaki z włosów łonowych przelało czare goryczy
[Focus] Heh no wiem wiem, Ty masz ksywe pawian ze względu na czerwone dupsko od dymania
[Old Shatterhand] Ty już nie potrzebujesz włosów łonowych. Naukowcy uznali, że rozmnażanie Cię jest zbyt ryzykowne.
[Focus] Gratulacje znajomości biologii.Odkąd Old stwierdził, że rozmnażamy się przez włosy łonowe, wyżej wymienieni naukowcy sami sobie strzelili w łeb
[Old Shatterhand] Włosy łonowe wypadły, po eksperymentach urządzanych na Twoich genitaliach.
[Focus] Heh no Old skoro schodzimy na takie tematy, to Ty nie masz o czym mówić.Jedyny eksperyment jaki przeprowadzałeś z genitaliami, to mierzenie doustne
[Old Shatterhand] Twoja usta odstraszyły natomiast nawet największych śmiałków, tak, że nawet uczestnicy 'Nieustraszonych' zrezygnowali z programu.
[Focus] "Nieustraszony" to będzie ten, kto zdecyduje się z Tobą spędzić noc poślubną
[Focus] Jedyne co Ty możesz, to obrabiać hurtowo.Jesteś monopolistą na osiedlu.
[Old Shatterhand] I sprawa się wyjaśniła... bo słyszałem, że jesteś doskonałym ornitologiem, a to o takie 'ptaki' chodziło.
[Focus] Na Twój zawód mówi się mniej skomplikowanie - ot Lachociąg
[Old Shatterhand] Tobie ludzie boją sie przekazywać swoje skarby, w końcu nie wiedzą co przenosisz.
[Focus] Wiedziałem, ze cenisz sobie tę robotę, ale żeby nazywać narzędzia klientów skarbami ... o masz Ci los ... pracoholik nam się trafił
[Focus] Pewnie jesteś jak Gollum - non stop całujesz i pieścisz swoje "skarby"
[Old Shatterhand] Określenie to nadaje tylko dlatego, że mogę się takowym pochwalić, w przeciwieństwie do Ciebie.
[Focus] Nom ... ale wiesz ... nie ma się czym chwalić, a nawet nie można za wiele mówić w Twojej sytuacji
[Old Shatterhand] hmm, wiesz, w każdym razie nie muszę jak Ty, przyjemności seksualnej zaznawać tylko i wyłącznie po przez własny tyłek...
[Focus] A tam ... zaznaje tylko w Twoim miśku :* Chodź, skończmy klótnie i chodźmy się zrelaksować.Dzisiaj Ty mi myjesz plecki
[Old Shatterhand] Ok. Ale dzisiaj kolej Joego na sięganie po mydło.
13.05.2008, 20:51
#26 + (punkty: -1)
[fanka_dragonka] jak dla mnie stworzyla wszystko Matka Natura
[franqey] Skoro stworzyła nas matka natura, to ja mam takie pytanie: Czy dendrofile mają kompleks Edypa?
14.05.2008, 1:47
#27 + (punkty: 13)
[mihesz] Sygna: Chyba chcesz się podlizać moderatorom i adminowi. Nie opcji zmień, tylko edytuj.
[Filippo] Jak juz to tylko Adminowi bo moderatorzy już mi usługują ;p
[Focus] Usłużę Ci ... będę każdy krok obserwował,zrobisz jeden błąd, wykroczysz choć raz poza regulamin dostaniesz osta, potem drugiego, a następnie sam zagłosuje na pernamentnego bana, nie na tymczasowego. Twój sługa, Focus.
14.05.2008, 18:48
#28 + (punkty: 14)
[Got Naoista] Admin nie musi podrywać
[Drakan] Nie musi podrywać, bo admin musi rzucić się na kolana i błagać o chwilę uwagi :)
[Got Naoista] Admin klęka tylko przed Bogiem
[Joe Weider] tylko przed adminem nikt nie klęka :D
14.05.2008, 19:56
#29 + (punkty: 15)
[Ishido] :>
[Ishido] jestesmy sam na sam
[Ishido] Gociaczku kochany
[Got Naoista] Za co? :/
14.05.2008, 19:58
#30 + (punkty: 8)
[Drakan] Lecę, pędzę gegrę pisać...
[Danevert] Ja też, prezentacja na niemiecki czeka...
[Drakan] No właśnie, wypadałoby iść i zacząć chemie powtarzać =='
[Ishido] a ja mam ustne (jeees, ustne) w pon i wt
[Focus] zdasz ... te doświadczenie jakie zebrałeś pracując ustami powinno Ci dać już dawno tytuł profesora zwyczajnego
15.05.2008, 16:26
#31 + (punkty: 11)
[Piechu] No co tam wirtualnej rzeczwistosci ?
[Focus] a co Ty wp nie czytasz?;p
[Piechu] no nie
[Piechu] tylko wyborowa czy wyborcza czy jak ta cholera sie zwie
15.05.2008, 18:23
#33 + (punkty: 1)
[Hako] jejku
[Hako] ja nie wiem
[Hako] jesteś wielki
[Hako] jakbym był gejem to bym cie pocalowal ^^
16.05.2008, 22:34
#34 + (punkty: 14)
[Nedi] Całe moje życie opiera sie na DB.
[Mistrzu] Zabłysnęłaś jak chrząstka w salcesonie.
17.05.2008, 1:16
Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9następna
cytatów: 252 | oczekujących: 0 | odrzuconych: 207
Dragon BallForum DB NaoAninoteAnime PhrasesDr. Slump

Copyright © 2001-2020 DB Nao