[ rejestracja ]
Nao Bash
  najnowsze   przeglądaj   najlepsze   statystyki   dodaj cytat
#17 + (punkty: 14)
[Drakan] dragon bul w ogóle [ ort! ] jest głupi ten kto lubi takom bajke tez jest glupi i nie pisac mi ze nie jest bo to sami idioci ogladajom bajki są dla dzieci a oni duZy jest i tez dzieci nie no zal. pl i zwała co za debile
[Dai Kaiosama] Doprawdy, nie sposób nie ustosunkować się do cytowanej wypowiedzi.
Konstruowanie tak daleko idących wniosków, które, co dla tej sprawy jest kwestią fundamentalną, nie mają realnego odbicia w rzeczywistości, musi spotkać się ze zdecydowaną odpowiedzią, której tu właśnie pragnę udzielić.
Odpowiedź ta winna być kwintesencją inteligencji, formy, stylu i tyle trafnej, co zdecydowanej i równie konstruktywnej krytyki tego typu wypowiedzi.
Te cechy, jak również inne, o których jeszcze nie wspomniałem, a którymi winny być lakoniczność i wysoka kultura, uczynią moją odpowiedź ripostą w najlepszym z możliwych stylów. Ripostą, którą śmiało sam Homer mógłby włożyć w usta swoich epickich herosów. Ripostą, której nie wstydziliby się wielcy twórcy literatury i poezji zarówno naszej, polskiej jak i międzynarodowej. Taką właśnie odpowiedź pragnę dać autorowi cytowanej wypowiedzi, choć zdaję sobie sprawę z tego, że słowo wypowiedź jest tu nader pochlebnym stwierdzeniem.
Nie chciałbym zagłębiać się w tajniki formy wypowiedzi, które pragnę umieścić w szykowanej ripoście, gdyż rozumiem, że mogą one niepotrzebnie odwrócić uwage czytelnika od jej meritum, a przy okazji mogłby zostać źle zinterpretowane, lub co gorsza, niezrozumiane. Dlatego pozwolę sobie ominąć część teoretyczną i aby już sztucznie nie przedłużać tego krótkiego wstępu, pragnę przejść do istoty sprawy. Zanim jednak to uczynię chciałbym podziękować. Zatem dziękuję.
Cóż... najwyższy już chyba czas na ripostę, która w sposób nie pozostawiający najmniejszych złudzeń, ponad wszelką logiczną wątpliwość obali, a wręcz zrówna z ziemią te, tak tak, nie bójmy się mocnych słów, brednie.
Zatem... Gówno prawda. Raz jeszcze dziękuję. pozdrawiam
12.05.2008, 18:07
cytatów: 252 | oczekujących: 0 | odrzuconych: 207
Dragon BallForum DB NaoAninoteAnime PhrasesDr. Slump

Copyright © 2001-2020 DB Nao