[ rejestracja ]
Nao Bash
  najnowsze   przeglądaj   najlepsze   statystyki   dodaj cytat
#16 + (punkty: 12)
[Songoku145] Jak myślicie kto miałby większe szansę na zwycięstwo drużyna Saiyan czy wszystkich złych charakterów?
[Dai Kaiosama] Hmmm... Niezwykły temat. Ale kto nie ryzykuje... Zatem do dzieła. Po pierwsze należy ustalić dziedzinę, w której obie drużyny będą konkurować. Proponuję chińczyka, albo bierki. Ostatecznie mogłyby być to szachy, ale dajmy szansę naszym chłopcom...
OK. Załóżmy, że będzie to chińczyk. Może Japończycy się nie obrażą...? Teraz ustalmy skład drużyny. Jako że chińczyk, jak każda pseudologiczna gra planszowa wymaga inteligencji i umiejętnego stosowania taktyki, to należy dobrze się zastanowić nad selekcją zawodników. Goku odpada. Podobnie Vegeta, bo jest zbyt... ekhm... nie ważne:P Do drużyny dobrych wybieram zatem Gohana.
Przemyślmy teraz kwestię składu Bad Team. Jako że źli z zasady nie respektują zasad, będą walczyć wszyscy. Bez wyjątku. A na ich czele stanie Pilaf. A na dodatek będą oszukiwać przy rzucaniu kostką do gry i w czasie ruchów pionkami.
Zatem Gohan praktycznie nie ma szans. Jednak w związku z tym, że dobro musi zwyciężyć, możemy użyć Smoczych Kul i mamy zwycięstwo w kieszeni. Albo wezwać na pomoc Mister Satana i wyjdzie na to samo. Zatem stawiam na naszych chłopców.
12.05.2008, 17:28
cytatów: 252 | oczekujących: 0 | odrzuconych: 207
Dragon BallForum DB NaoAninoteAnime PhrasesDr. Slump

Copyright © 2001-2020 DB Nao